Sizlerde  Faizsiz Kredi Kartı’na Sahip Olabilirsiniz

Lütfenoturum açveyakaydolbeğenilen paylaşımlar.
Haber

Faizsiz kredi kartı bugünden itibaren bütün Kuveyt Türk şubelerinde satışa sunuldu. Siz Card’ın getirdiği yeni sistemde faiz bulunmuyor. Harcamalar, nakit avanslar, otomatik fatura ödemeleri, yüzde sıfır faizle yapılıyor. Kart aynı vakitte bütün mağazalarda peşin fiyatına taksit kart fonksiyonu de görüyor.

Siz Card’ın tanıtımı Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısıyla Kuveyt Türk yetkilileri yönünden tanıtıldı. Basın toplantısına Kuveyt Türk Bireysel Bankacılık Sorumlusu Genel Müdür Yardımcısı Khaled El Roby, Bireysel Bankacılık Ürün Geliştirme Müdürü İrfan Yılmaz ile davetliler katıldı. ”KARA DEĞİL, HİZMETE YÖNELİK” Siz Card’ın tanıtımını yapan Kuveyt Türk Genel Müdür Yardımcısı Khaled El Roby, toplantıda yaptığı konuşmada, faaliyetleriyle Türk ekonomisine katkıda bulundukları gibi yeni ürünle Türk ailesine de finans desteği gerçekleştirmeyi amaçladıklarını söyledi. Sizde eğer faizsiz kredi kartı sahip olmak istiyorsanız  kesinlikle başvurmanızı öneririm.

Bugün uygulayıcıları arasında Citibank, Barclays Bank, Commerzbank gibi klasik bankaların da yer aldığı faizsiz bankalar; Güney Afrika’dan Kazakistan’a ABD’den Pakistan’a uzanan bir coğrafyada ve sayıları 60’a ulaşan ülkede faaliyet göstermektedirler.

VISA lisansı ile yapılan 1000 ve 2000 dolarlık iki alternatifi tespit edilen Siz Card’la Kuveyt Türk ve Oyakbank ATM’lerinden nakit avans çekebilme imkanının da bulunduğunu belirtti. Karlılıktan çok hizmete yönelik bir çalışma içinde olduklarına değinen El Roby, ”Türkiye’de ve dünyada VISA delegesi her işyerinde kullanılabilir. Siz Card, faizsiz – vade farksız 12 ay taksitlendirme imkanı sunmaktadır. Siz Card’ın zamanı bir senedır. Bir sene sonucunda tekrar yenisinin satın alınması gerekir” dedi. Limit ve kart ücreti ile ilgili da bilgi veren El Roby, Siz Card’ın yalnızca 1000 dolar ve 2000 dolarlık 2 limit alternatifi ile sunulduğunu, 1000 dolarlık kartın alış bedelinin 100 dolar, 2000 dolarlık kartın alış ücretinin de 200 dolar olduğunu söyledi.

El Roby, bir müşterinin aniden çok Siz Card satın alabileceğini de belirtti. KARTIN KULLANMA SÜRESİ 1 YIL El Roby, Siz Card’ın kullanım zamanınin üretim tarihinden itibaren 1 sene olduğunu, 1 sene sonucunda kart sahibi isterse yeni bir kart alabileceğini ve eski karttaki borcun yeni Siz Card’a aktarım olma ihtimalini ve 1 senelık kart ücretinin tekrar tahsil edileceğini vurguladı. El Roby, kart sahibinin yeni bir kart alabilmek istememesi halinde bütün borcunu 12 ay sonucunda kapatması gerekliliğini dile getirdi.

Tepkiler

Kimse sevmiyor mu? Hadi Düşünceni Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir