Sağlam Kart Nedir?

Lütfenoturum açveyakaydolbeğenilen paylaşımlar.
Haber

Bir karttan beklentiniz tam olarak nedir? Sizin tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olması mı? Peki bunu sağlarken aynı zamanda tasarruf edebileceğiniz bir karta ne dersiniz? Son dönemlerin en çok ses getiren kredi kartı olan sağlam kart nedir sorusunun cevabı ise burada. Yeni nesil kredi kartlarından biri olma özelliğine sahip sağlam kart, bir kredi kartından beklediğiniz tüm imkanları hatta çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Bu zamana kadar kullandığınız ve bildiğiniz tüm kredi kartlarını unutun. Sağlam kart ile anlaşmalı üye iş yerlerinde edineceğiniz indirim fırsatları ile bütçenize doğrudan bir katkı sağlamanız mümkün hale geliyor. Size sunduğu altın puan ve taksit imkanları ise mevcut alışverişinize keyif katmak için en doğru yoldur.

Platin, gold ve klasik olarak üç gruba ayrılan Sağlam Kart, sizin seçtiğiniz doğrultuda cebinizde sizin için kazanç sağlar. Sağlam kartta kart ücreti ödeme gibi bir derdiniz asla olmaz. Daha da güzeli sağlık ve eğitim harcamalarınızda vade farsız 5 taksit imkanına da sahip olmuş olursunuz. Eğer 12 ay boyunca her ay en az 200 TL ve üzerinde kullanım gerçekleştirdiğiniz v e ekstrelerinizi düzenli olarak ödediğiniz takdirde 50 TL karşılığında altın puan kazanma şansınız da olmuş oluyor.

Günümüzün belki de en büyük sıkıntıları arasında yer alan acil nakit avans ihtiyaçlarınız için de size gereken tek sadece Sağlam Kart kullanıcısı olmanız. Sağlam Kart için asgari ödeme tutarı %100 olarak belirlenmiştir. Bu size başta korkutucu olarak gelse de her ay üzerine eklenen faizler düşünüldüğünde Sağlam Kart ile bu faizlerden kurtulmanız da mümkün hale geliyor. Hesap özeti borcunuzun her ay tamamını ödemeniz Sağlam Kart kullanmanın en güvenilir yoludur. Sağlam Kart kullanarak biriktirdiğiniz Altın Puan 10 TL’yi aştığı takdirde Altın Cari Hesabınıza aktarılır. Bu kazancınızı ister şubenizden gram altın olarak alabilir isterseniz de biriktirme şansına sahip olabilirsiniz.
Sadece günlük hayatınızda değil zor zamanlarınızda da sizin yanınızda olan Sağlam Kart sunduğu Asistan hizmeti ile de hayatınızda fark yaratacak. Kuveyt Türk Bankası’nın ayrıcalıklı kartı olma özelliğine sahip olan Sağlam Kart ile artık çok daha güvendesiniz.

Tepkiler

Kimse sevmiyor mu? Hadi Düşünceni Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir