Rocher’nin Hacim Veren Şampuanı

Lütfenoturum açveyakaydolbeğenilen paylaşımlar.
Haber

Herkesin saç şekli bakımı gibi değişkendir bazılarınki ince telli olup bazılarının saçları kalın olabiliyor peki en doğru şampuanı nasıl seçmeliyiz.

İnce telli saçlar yumuşaklık, dolgunluk ve canlılık için hafif formüllü bir saç kremine ihtiyaç duyar. İnce telli saçlar için özel olarak geliştirilmiş saç kremi, saça bakım yapar ve ağırlaştırmadan yumuşaklık ve dolgunluk verir.Daha dolgun ve hacimli saçlar için, ince telli saçlara özel Yves Rocher’nin hacim veren şampuanı  şampuan ile birlikte kullanın.

Kullanım: Şampuandan sonra, ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve tarayın, birkaç dakika bekletin ve iyice durulayın.

Kesinlikle şampuan alırken iyi seçimler yapmalısınız 5 – 24 Eylül arası saç ürünlerindeki kampanyalar arasında ön plana çıkan Yves Rocher’nin hacim veren şampuanı kesinlikle göz doldurdu diyebiliriz bir diğer yani türkçe okunuşu olan “iv roşe” şahsi fikrime göre herkese tavsiye edebilceğim bir şampuandır.

Eğer sizde saç tellerinize önem veriyor ve ince telli saçlara sahipseniz yvesrocher.com.tr sitesine girip saç testi yapıp uygun ürünü bulabilebilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum.En iyi saça sahip olmak en ideal şampuan ve kremi seçmektir.

İdel ürünlere erişebilmek yada iyi bir araştırma yapmak sizler için en sağlıklısı olacaktır.Çünkü yalnış seçimler saçınıza çok zarar verebilir.iv roşe ile buna engel olabilir en sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Bu benim fikrim ama kesinlikle incelemenizi tavsiye eder sitesine girip en uygun şampuanı test sonucunda öğrenebilir alabilirsiniz.

Tepkiler

Kimse sevmiyor mu? Hadi Düşünceni Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir