Kullanım Koşulları

Pafpuf.com alan adına sahip web sitemizi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda bulunan şart ve koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

1. Sitemizde bulunan haber, video ve resim yayınları ile beraber yorum yapılabilen alanlara yazdığınız tüm içeriklerden sorumlu olmaktasınız. Eklediğiniz içeriklerin kişi hak ve özgürlüklerine aykırı, kamu düzenini bozan türde olmaması gerekir. Bu tür durumlarda gerekli yasal işlemleri başlatma hakkını gizli tutarız.

2. Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına aykırı her türlü paylaşımdan içeriği paylaşan kişi sorumludur. Kanunlara aykırı paylaşımlardan pafpuf.com sorumlu olmamakla birlikte doğabilecek tüm yasal sorunlarla ilgili gerekli mercilerin talebi doğrultusunda bilgiler verilebilmektedir.

3. Sitemizde bulunan yazarlarımız tarafından üretilen içeriğin kullanım hakkı pafpuf.com‘a ait olup izinsiz olarak kopyalanması/dağıtılması değiştirilerek yeni bir şeymiş gibi sunulması tamamen yasaktır. Bu tür durumlara karşı kullanıcılar yaptıklarından sorumlu olduklarını kabul etmelidir.

Kullanıcıların yasal düzene aykırı paylaşımlarından pafpuf.com sorumlu olmayıp, bu tür içeriklerin kaldırılması ile ilgili talepler bilgi@pafpuf.com adresine yapılabilir. Herhangi bir paylaşıma dair yasal talepler de tarafımızca duruma bağlı olarak karşılanabilir.