Hakkımızda

Pafpuf, 2017 yılının Nisan ayında yayın hayatına başlayan yepyeni bir web portalıdır. Hedefi günümüz kriterlerine uygun şekilde kullanıcıların isteklerine cevap verecek içerikler üreterek Türkiye çapında etkin bir role sahip olmaktır. Projemiz iki ortaklı bir şekilde kurulmuştur. İçeriğin ağı ise hem editörler hem de bireysel yazarlar tarafından örülmektedir.

Pafpuf ne tür içerikler barındırıyor?

Web portalımızda güncel olarak gündeme düşen teknoloji, bilim türünde haberler, oyun, internet, doğa, sağlık, sanat, magazin, müzik vb. bir çok konu da içerikler üretilmektedir. Yazılarımızda sadece haber başlıkları yoktur. Aynı zamanda bir çok konuda ipuçları, hayatımızda yaşadığımız her alanda sorunların çözümleri gibi işinizi kolaylaştıracak içeriklere de yer vermekteyiz.

Pafpuf kimlerden oluşuyor?

Hakan A. (Kurucu Ortak, Haber Editörü)

Can S. (Kurucu Ortak, Sosyal İçerik Editörü)

Pafpuf’a nasıl ulaşabilirim?

Sitemiz hakkında bir öneri/şikayet bildirimi yapmak için bilgi@pafpuf.com adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Pafpuf’a reklam vermek istiyorsanız yine aynı şekilde iletişim sayfamızdan veya reklam@pafpuf.com adresinden bizlere ulaşmanız mümkündür.