Gizlilik Politikası

  1. Sitemizde ziyaretçi davranışlarını analiz eden araçlar bulunmaktadır. Bu sebeple sitemizde çerezlere izin verilmektedir.
  2. Pafpuf.com adresinde kişisel yazarlarımız tarafından üretilen tüm içeriklerin hakları bize aittir.
  3. Sitemiz içerisinde kayıtlı kullanıcı veya ziyaretçi tarafından eklenen yazıların ve yorumların mes’uliyeti tamamen paylaşımı yapan kişilere bağlıdır. Bu tür durumlardan doğabilecek yasal sorunların ilgilileri de bu paylaşımları yapanlardır. Olabilecek tüm yasal sorunlarda bilgiler gerekli mercilere verilebilir. Aksi halde hiç bir bilgi paylaşılmaz.
  4. Web sitemizdeki çerez ve bağlantıların sebebiyle oluşabilecek virüs vb. konulardan pafpuf.com sorumlu değildir. Bu veriler çok fazla olduğundan kontrolü sağlanamamaktadır.
  5. Sitemizde paylaşın içeriklerin doğruluğu kesin olmayabilir. Bu tür durumlara karşı gerekli bilgilendirmeler bilgi@pafpuf.com adresinden bizlere yapılabilir.
  6. Sitemizdeki görüntüler google.com,yandex.com.tr gibi görsel arama motorlarından alınmıştır  bu görüntüler dahilinde gelecek herhangi bir hukuksal yaptırımlarda pafpuf.com sorumlu tutulamaz.
  7. Herhangi bir görüntü sahibi rahatsız olduğu takdirde bilgi@pafpuf.com mail atarak haberin yada görselin kaldırılması için pafpuf.com’mail çekebilir. Gerekli görülürse siteden kaldırılır..
  8. Sitemizde yayınlanan sağlık makaleleri ve görsel resimler google.com,yandex.com.tr arama motorlarından alınıp sitemize konulmuştur kesinlikle sitemizde bulunan görsellerden yada sağlıkla ilgili makalelerden pafpuf.com sorumlu tutulamaz.Sağlık makaleleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kesinliklte doktorunuza başvurmanızın gerektiğini hatırlatırız sağlık makalelerinde.
  9. Sitemiz Uyar Kaldır Prensibini edinmiştir.. Eğer site içerisindeki herhangi bir konu ile alakanız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz..
  10. Sitemizde bulunan bütün resimler google.com.google.com.tr arama motorundan alınıp konulmuştur hiç bir şekilde pafpuf.com sorumlu degildir.